Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

1Taraflar
1.1Bu Sözleşmede, Sunulan Hizmetleri Sağlayan Dört Bilişim ( dortbilisim.com ) ile Müşteri Kayıt Alanında Detayları Belirtilen Kişi / Kurum ( Müşteri ) Arasında, Dört Bilişim' ne Ait Olan dortbilisim.com Alan Adı Altında Faaliyet Gösteren Web Sitesinin Kullanımı ve Bu Site Üzerinden Satın Alınacak Hizmetleri Aşağıda Belirtilen Koşullar İle İmza Altına Alınmış Sayılacaktır. 1.2İş Bu Sözleşme, Müşterinin Hizmeti Satın Alması İle Kabul Edilmiş Sayılır ve Taraflar Bu Sözleşmede Yazılı Olan Bilgilerin Doğruluğunu Kabul, Beyan ve Taahhüt Ederler.
2Konusu
2.1İş Bu Sözleşme, Müşterinin Site Üzerinden Yaptığı İşlemlerinde, Siparişlerinde ve Mesajlarında, Kayıt Esnasında Vermiş Olduğu Bilgiler Doğrultusunda, Siparişlerinde Tercihleri Uyarınca Dört Bilişim' ne Ödeyeceği Ücreti Görecektir. 2.2Müşteri Bilgileri, Müşterinin Kayıt İşlemi Esnasında Girdiği Bilgilerdir. Bu Bilgiler Müşterinin Yapacağı Tüm İşlemler İçin Baz Alınacağından Müşterinin Bu Bilgileri Eksiksiz ve Doğru Olarak Girdiği Varsayılacaktır.
3Hesap İşlemleri
3.1Ödemeniz Onaylandıktan Sonra Hesabınız Aktifleşir. Kullanılacak Olan Hizmetin Ödemesi Yapılır, Kesinlikle Ödemeniz Onaylanmadan Hesap Aktifleştirilmez. Bilgilerin Takibi İçin Doğru ve Aktif E-Posta Adresi Belirtmek Müşterinin Sorumluluğundadır. 3.2Değiştirilemeyen Bilgilerin ( Ad, Soyad, T.C. Kimlik Numarası ) Değiştirilmesi İçin Müşteri Temsilsi İle Görüşülmesi Gerekmektedir. Kişiler Kendi Aralarında Hesap Devir İşlemi Yapamazlar ve Birbirlerinin Adına Aynı Hesabı Kullanamazlar. 3.3Hesap Bilgileri Kesinlikle 3. Şahıslar İle Paylaşılmamalıdır. Hesabınızı Bir Başka Kişiye Transfer Etmek İstediğinizde Müşteri Temsilcisi İle Görüşülmelidir. 3.4Hesabın Farklı Bir Kişi Tarafından Kullanıldığı Tespit Edildiği Takdirde, Yapılan Uyarı ve İstenen Bilgiler İçin En Geç Bir Hafta İçinde Dönüş Yapılmazsa Müşteri Hesabı Askıya Alınacaktır.
4Hizmet İçeriği
4.1Dört Bilişimnden Alınan Hizmet Sadece Yasal Kurallar Çerçevesinde Kullanılabilir. 4.2Müşteri, Aldığı Hizmeti Yasal Kurallar Çerçevesinde Kullanacağını Bu Sözleşme İle Kabul Etmiş Sayılır. 4.3Yasal Olmayan İçerik ( Warez, Crack, Keygen, Serial, Mp3, Film ) Tespitinde İçeriklerden Paylaşan Kişi/Hesap Sahibi Sorumlu Tutulur. Dört Bilişim Bu İçeriklerden Sorumlu Tutulamaz. 4.4Hizmet Kullanımında Herhangi Bir Telif Hakkı ve Marka İhlali Kesinlikle Yasaktır. 4.5Kopya İçeriklerin İzinsiz Kullanımı Kesinlikle Yasaktır. Bu Sadece Video, Yazı, Resim, Müzik Gibi İçeriklerin Değil, Herhangi Bir Markanın veya Kuruluşun Ürünlerinin İzinsiz Tanıtımını da Kapsamaktadır. 4.6Telif Hakkı veya İzinsiz Paylaşımlar Sebebiyle Gelecek Şikayet Üzerine, Hesap Sahibine 24 Saatte İçeriği Temizlemesi İbraz Edilecektir. İçeriğin 24 Saatte Kaldırılmaması Halinde Hesap Erişimi Kısıtlanacaktır ( Askıya Alınacaktır ).
5Ödeme
5.1Ödemeler Peşin Olarak Yapılmaktadır. Hizmet Kullanıldıktan Sonra Değil Kullanılacak Olan Sürecin Ödemesi Peşin Olarak Yapılmaktadır. 5.2Ödeme Onaylanıp Hesabın Aktifleştirildiği Tarih Bir Sonraki Faturanın Son Ödeme Tarihi Olarak Belirlenmektedir. 5.3Son Ödeme Tarihi Geçen ve Ödemesi Gerçekleşmeyen Hesabın 7 Gün İçersinde Ödemesi Gerçekleşmediği Takdirde Hesap Askıya Alınır. Askıya Alındıktan 3 Gün Sonra ( Son Ödeme Tarihini Geçen 10'uncu Gün ) Faturalar İptal Edilir ve Hesap Tamamen Kapatılır. 5.4Ödemesi Geciken ve Kapatılan Hesapların Yedeği Talep Edilemez. Yedeklerin Talep İşleminin Gerçekleşmesi İçin Çıkan En Son Fatura Bedelinin Ödenmesi Gerekir. Yedek Talebi İçin En Geç Bir Ay İçersinde Son Fatura Bedelinin Ödenmesi Gerekir. Bu Süreç Sonunda Ücret Ödense Dahi Yedek Silinmiş Olacağından Yedek Talep Edilemez. 5.5Ödeme sonrası müşteri Geri İade Koşulları çerçevesinde koşulsuz olarak ücret iadesini talep edebilir.
6Destek
6.1Destek İşlemleri Sadece dortbilisim.com Üzerindeki Destek Sistemi Üzerinden Yapılmaktadır. 6.2Telefon İle Destek Kesinlikle Verilmemektedir. Telefon Hizmeti Sadece Bilgi Almak Amaçlı Kullanılmaktadır. 6.3Destek Amaçlı E-Posta Adreslerimize Gönderilen Mesajlar, Siparişler Kesinlikle Dikkate Alınmamaktadır. E-Posta Hizmetimiz Sadece Bilgi ve Şikayet Amaçlı Kullanılabilir. 6.4Destek Sistemine Sadece Kayıtlı Müşteriler Ulaşabilir. Hizmeti Aktif Olan Müşterinin Destek Talepleri Sorgusuz Yerine Getirilmektedir. 3. Şahıslar İle Bilgi Paylaşılması ve Hizmet Üzerinde İşlem Yapılması ve Sorun Yaşanması Durumlarında Dört Bilişim Sorumlu Tutulamaz. 6.5Destek Sadece Satın Alınan Hizmeti Kapsamaktadır. Kesinlikle Kullanılan Yazılımlar ve Scriptler İçin Destek Verilmemektedir. Scriptlerin Yasal Kurallara Uygun Olması Halinde, Hizmetin Alt Yapı Ayarlarını Uygun Olduğu Kadarıyla Değiştirme Hakkı Dört Bilişimnin O Anki Kararına Bağlıdır.
7Yedekleme
7.1Hizmetlerin Yedek Alınmasından Dört Bilişim Sorumlu Değildir. Müşteri Kendi Yedeğini Almakla Sorumludur. 7.2Dört Bilişim Olarak Müşterilerimizin Hoşgörüleri İçin, Haftada Bir Otomatik Olarak Yedekleme Yaptırıyoruz. Alınan Son Yedek Sistem Tarafından Diğer Mevcut Yedeğin Üzerine Yazılmaktadır. 7.3Müşterinin Yedek Almaması Durumunda Oluşacak Sorunlardan Kayıplardan Dört Bilişim Sorumlu Olmayacaktır.